Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Termékcsoport vezető - Carline Leader

Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.-Termékcsoport vezető - Carline Leader
Hozzáadva 2012.06.12.
Hirdetés azonosító: 407287
lejárt

Megbízónk egy világhírű multinacionális gyártó vállalat, amely Magyarországon több száz fős munkahelyet teremt és amelynek bővülő cspatába keressük a Termékcsoport vezető munkatársát.

Általános feladatok:

  • Mérnöki csapat vezetése, szakmai felügyelete:
  •  Rajzok és gyártási adatbázisok létrehozása, karbantartása. Új anyagok azonosítása és az ezzel kapcsolatos feladatok egyeztetése a társosztályokkal.
  • Megbízhatóan működő gyártási rendszer kiépítése, amely követi az APQP irányelveit, eljárásait, megfelelő gyártási módszerek / technológia kifejlesztése a minőségi és hatékonysági célok elérésének érdekében.
  • A mérnökök/ technikusok operatív irányítása: munkafeladatok / célok meghatározása, teljesítésének követése és felügyelete.
  • A minőségorientált mérnöki tervezés szabályainak betartása és betartatása.
  • A társaság versenyképességét biztosító gyártási eljárások, módszerek kidolgozása, és a gyártástechnológia bevezetésének koordinálása.
    •  A bevont szervezeti egységek munkájának összehangolása, a végrehajtás szervezése és a teljesítés ellenőrzése a tervezéstől a termék jóváhagyatásig.
    • A minta és elősorozat gyártáshoz szükséges alapanyag, gyártóeszközök gépesítés biztosítása mind a kapacitás mind a képesség tekintetében.
    • Gyártóeszközök, gépesítés biztosítása mind a kapacitás mind a képesség tekintetében.
    • Új termékek, illetve módosított termékek határidőre történő gyártásának ütemezése
    • Mérnöki változások bevezetése a mérnöki módosításokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálása: Project értekezletek vezetése.
  • Új programok, mérnöki szintváltások bevezetésének koordinációja
  • Tervező Központtal való kommunikáció: Műszaki és program irányítási kérdésekben hatékony kommunikáció és kapcsolat tartás biztosítása a Tervező központ és a gyár között.
  • A vállalat stratégiai célkitűzései kidolgozásában és azok megvalósításában való aktív részvétel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamosmérnök)
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás,
  • Termelővállalatnál szerzett, minimum 2-3 éves mérnöki tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre képes,
  • Terhelhető és rugalmas,
  • Jó kapcsolatteremtő,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Érvényes útlevéllel és utazási hajlandósággal rendelkezik.

Előnyt jelent

  • Projekt vezetői képességek
  • Mérnöki tapasztalat
  • Vezetői képességek: vevőközpontú, feladat orientált, csapat szellemű, jó kommunikációs képességű, üzleti szemléletű

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Érdeklődni:

Mihalek Zoltán

06-20-9339-705

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

www.mihalek.hu

Munkavégzés helye:
Gyöngyös
Kategória
Termelés / Gyártás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök, Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szabolcs-Szatmár-Bereg, Pest, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, ... Hajdú-Bihar, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Nógrád, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése