www.cvonline.hu

TERMÉKBEVEZETÉSI PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 973430

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Az új termékek gyártási-bevezetési folyamatainak a vevői igényeknek megfelelő műszaki támogatása
  • Költségcsökkentési és minőségfejlesztési projektek kidolgozása és koordinálása
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységek összefogó támogatása
  • A hatékonyságnövelési dokumentációs és ellenőrzési rendszerek fenntartása és fejlesztése
  • A gyártási / összeszerelési / feldolgozó berendezések beüzemelésének támogatása
  • Fejlesztési képzési programok összeállítása
  • Csapatorientációs termelési szemlélet kialakítása és fejlesztése
  • Vevői, menedzsment és munkavállalói prezentációk attraktív megtartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Új termékek bevezetésében szerzett gyakorlat
  • Projektmenedzsment tapasztalatok
  • Gyártási és elemzési módszerek átfogó ismerete
  • Failure Mode Effects Analysis (FMEA) gyakorlat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Átlag feletti prezentációs és szervezési készségek

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKBEVEZETÉSI PROJEKTMÉRNÖK, Észak-Dunántúl