www.cvonline.hu
Termékbevezetési mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.07.23.
Hirdetés azonosító: 826930
lejárt

 Cégünk Magyarország vezető személyzeti szolgáltató vállalata, melynek célja innovatív és átfogó szolgáltatásaival mozgásban tartani és alakítani az ország munkaerőpiacát. Nemzetközi gyártó partnerünk részére új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

 Új programok bevezetésének koordinálása
Kapcsolattartás a cég különböző osztályaival a program bevezetése során
Kapcsolattartás a cég külföldi vállalataival
A tömeggyártáshoz szükséges előírások, standard-ek kidolgozása, koordinálása
A bevezetés során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
Aktív részvétel vevői tárgyalásokon, auditokon
Termékspecifikációk és minőségi követelmények kidolgozása
Vevői próbagyártások nyomonkövetése
Minőségügyi kísérődokumentációk összeállítása

Elvárások:

 Felsőfokú végzettség (Mérnöki vagy könnyűipari)
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (erős, napi szintű használat )
3-5 éves hasonló szakmai tapasztalat
Számítógépes ismeret
B kategóriás vezetői engedély
Rugalmasság, terhelhetőség
Német nyelv ismerete előny

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.