www.cvonline.hu

TERMÉK TERVEZÉSI VEZETŐ – ALUMÍNIUM KOVÁCSOLÁS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 957040

Link megjelenítéseimages/editor/20080316113335.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk nyugat-európai vállalat, amely a járműipar különleges szegmense számára fejleszt és gyárt különleges mechanikai követelményeket kielégítő modulokat. A megrendelők bizalmát innovatív megoldásaival, a fejlesztés és megvalósítás rövid átfutási idejével és termékeinek kifogástalan minőségével vívta ki. Az elmúlt időszakban új, magasan automatizált gyártósort helyezett üzembe, amely további lehetőségeket teremt a megrendelői kör bővítésére. Számára elhivatott és tapasztalt vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Alumínium kovácsolt termék fejlesztési javaslatok, termék dokumentációk kidolgozása a vevői igények figyelembe vételével, 3D CAD eszközrendszer alkalmazásával
  • A termékek gyárthatóságának elbírálása alakítástechnológiai szempontból
  • A gyártástechnológiai műveletek megtervezése, a gyártási költségek optimalizálásának figyelembe vételével
  • Megvalósíthatósági elemzések készítése új termék igények esetében
  • A meglévő termékek konfigurációjának optimalizálása költségcsökkentés és minőségfejlesztés céljából
  • A vevők technikai támogatása
  • Felelős a kísérleti gyártások (kovácsolások) lefolytatásáért és dokumentációs értékeléséért
  • Vezeti a terméktervezési csapatban dolgozó CAD mérnököket
  • Támogatja az eladás, a termék menedzsment, új termék projekt menedzsment és a gyártástechnológia folyamatait

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma, géptervezés, gyártástechnológia, alakítás technológia vagy hasonló szakirányok
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jártasság 3D CAD szoftver, ideálisan Siemens NX alkalmazásában
  • Képlékenyalakítás szimulációs programjainak ismerete (elsősorban Deform 3D) előny
  • Alumínium kovácsolás területén szerzett több éves szakmai (elsősorban tervezési) tapasztalat
  • Tapasztalat feladatok koordinálásában, munkatársak szakmai támogatásában
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás és rugalmasság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes nyugat-európai szintű javadalmazási csomag

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép-nyugat európai munkahely

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉK TERVEZÉSI VEZETŐ – ALUMÍNIUM KOVÁCSOLÁS, Közép-nyugat európai munkahely

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Külföld