www.cvonline.hu

Termék-szakszerviz koordinátor

  • Az álláshirdetés frissítve 7 napja

Főbb feladatok és hatáskör

Az NI debreceni gyárának termék-szakszerviz (RMA) csapatába keressük új kollégánkat. Te vagy az ideális jelölt, ha keresed a kihívásokat és a fejlődési lehetőségeket, fontos számodra a fejlesztő szemlélet és a precíz, pontos, minőségi munka!

Feladatok

  • Kapcsolattartás társterületekkel, NI értékesítési irodákkal, Service Centerekkel, az anyavállalattal magyar és angol nyelven
  • Vállalatirányítási rendszer használata (Oracle)
  • Riportok, prezentációk készítése, mérőszámok nyomon követése
  • Termék bevételezési, anyagkezelői, kiszállítói és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Lokációk közötti anyagmozgatások fizikai és rendszerbeli kezelése

Feltételek

  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Önálló és minőségi munkavégzésre való képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • PÁLYAKEZDŐK, EGYETEMI JOGVISZONNYAL RENDELKEZŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Előnyt jelent

  • Logisztikai, raktározási tapasztalat
  • Oracle ismeret

Cégünkről

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő