www.cvonline.hu

Termék specialista - Magyar piac

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Az ETA a.s., a legnagyobb cseh háztartási gépek gyártója egy motivált és tehetséges munkatársat keres.

Feladatok:

  • kereskedelmi tevékenység - műszaki cikkek értékesítése (elektronika, háztartási gépek)
  • magyar piacon történő kereskedelmi folyamatok biztosítása
  • rendelések ellenőrzése, partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • rendszeres reporting, ár monitoring és piac megfigyelés
  • szükséges dokumentáció előkészítése - szerződések, árlisták, ár ajánlatok
  • „merchandising“
  • marketing kampányok létrehozásában való együttműködés
  • médiákban lévő, PR, trade marketing kampányok létrehozásában való együttműködés

Elvárásaink:

  • középfokú, vagy felsőfokú végzettség (külkereskedelem, közgazdaság, marketing)
  • hasonló munkával való tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office - Excel, Internet, OUTLOOK
  • ANGOL nyelvtudás szóban és írásban, szlovák nyelv előnyt jelent
  • B jogosítvány
  • szervezőképesség
  • stressztűrő képesség
  • érdeklődés az új dolgok iránt
  • rugalmasság, lojalitás

Amit kínálunk:

  • érdekes, főállású munkát
  • perspektív, stabil dinamikusan fejlődő külföldi cégnél való munkát
  • motiváló, versenyképes havi alapbért
  • fiatal munkakörben történő csapatmunkát
  • fejlődési lehetőséget
  • bónusz rendszert

Munka kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, Magyarország

Kapcsolat:
Érdeklődés esetén fényképes angol nyelvű önéletrajzát várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol