www.cvonline.hu

Termék összeszerelő

  • A hirdetés 882 napja lejárt

Munkáltató:

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres autóipari beszállító partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • termék összeillesztése
  • folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)
  • egyéb a munkához tartozó feladatok (takarítás) ellátása
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • minimum általános iskolai végzettség
  • heti kettő nap munkavégzés
  • munkafolyamatok gyors, pontos elsajátítása
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtani tudunk:

  • rugalmas munkaidő
  • hosszú távú együtt működési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő