www.cvonline.hu

Termék mérnök (Debrecen) (INTS/3/31)

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk sorozatgyártásban jártas, preferáltan nemzetközi elektronikai gyártókörnyezetben szerzett, termékfejlesztéssel, új termék bevezetéssel kapcsolatos tapasztalattal rendelkező elhivatott, motivált termék mérnököt.

Feladatok:

  • Napi kommunikáció a vezetőséggel, erős kapcsolat biztosítása a gyártás és a fejlesztés között.
  • Hibaarányok menedzselése, folyamatos fejlődés biztosítása
  • Új termék bevezetésével kapcsolatos projektek teljes körű irányítása a kezdetektől a befejezésig
  • Aktív részvétel a Design for Manufacturing csapat munkájában, tervek és dizájn vizsgálata, felülvizsgálata
  • Havi részvétel és jelentés a CI (folyamatos fejlesztés), QBR (negyedéves üzleti értékelés) és R&D (kutatás és fejlesztés) meetingeken
  • Termékvonalat érintő fejlesztések kidolgozása, fejlesztés megvalósításának előkészítése
  • Kapcsolódó szakmai csoportokkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – műszaki, mérnöki - végzettség
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat, multinacionális környezetben szerzett Termék/Projekt/NPI mérnöki tapasztalat
  • Elektronikai gyártástechnológiák ismerete, mint SMT, Hullámforrasztás
  • Erős projekt szemlélet, önálló munkavégzés
  • LEAN irányelvek tapasztalati ismerete (5S, Kaizen, stb.)
  • FMEA, Six-Step ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő