www.cvonline.hu

Termék Menedzser

  • A hirdetés 1335 napja lejárt

Távközlési vállalat tapasztalt

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • felelős a rábizott szolgáltatások, termékek termékciklus menedzsmentjéért, a kivezetésért, a minőségi célillesztésért, a termékminőségért és a paraméterezésért
  • részvétel a termékstratégia kialakításában
  • felelősségvállalás az üzleti tervek teljesítéséért
  • üzleti igényspecifikáció, termékmarketing terv, BC készítése
  • marketing aktivitások tervezése és lebonyolítása
  • termékportfolióhoz kapcsolódó elemzések, riportok, prezentációk készítése, következtetések levonása, döntés-előkészítés, akcióterv készítése
  • részétel a termékhez kapcsolódó teamek munkájában, a területén átívelő projektekben
  • piac-, és versenytársfigyelés
  • kapcsolattartás más üzleti területekkel
  • szolgáltatásokhoz és marketing aktivitásokhoz kapcsolódó oktatások megtartása
  • a vállalat termékeinek stratégiai és operatív tervének elkészítése, termékbevezetések előkészítése, portfólió management
  • a piac folyamatos figyelemmel kísérése
  • termékekkel kapcsolatos promóciós és marketing költségek kezelése, tervezése
  • részvétel az értékesítési tervek, középtávú stratégiák kialakításában
  • részvétel a termékek eladhatóságát célzó új technikák kidolgozásában, beleértve az új piacok fejlesztését, új termékek bevezetését
  • az értékesítési terület munkájának támogatása
  • üzleti partnerekkel kapcsolattartás, együttműködés, e partnerek képzése, ösztönzése
  • a termékportfólió fejlesztéséhez új lehetőségek meghatározása a piackutatási és versenytárs elemzési adatok, valamint a fogyasztói visszajelzések alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves termék menedzser tapasztalat
  • kiemelten magas fokú önállóság
  • kreativitás, kommunikációs készség
  • új területek iránti nyitottság, érdeklődés
  • terhelhetőség, nyitottság, rugalmasság
  • tárgyalóképes angoltudás
  • stratégiai szemlélet
  • jó analitikai készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • távközlési szektorban jártasság
  • termékfejlesztésben, új szolgáltatás bevezetésben való jártasság
  • magabiztos tárgyaló és előadó-készség

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas, sikerorientált kereseti lehetőség
  • kiváló csapatszellem
  • változatos, kreatív munka: egymástól erősen különböző szolgáltatások (projektek) marketing támogatásának szervezése, lebonyolítása

A jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk, a pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő