www.cvonline.hu

Termék Menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.04.01.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk számára, pénzügyi termékfejlesztésben/KKV finanszírozásban jártas szakembert keresünk, az alábbi pozícióba
Termék Menedzser (Bankszektor)

Feladatok:

- Saját forrású KKV hiteltermékek illetve EU forrású KKV hiteltermékek, valamint vissza nem térítendő támogatásokkal
összekapcsolt EU forrású kombinált termékek fejlesztése és gondozása
- A termékekhez kapcsolódó termékkoncepció, termékmegvalósítási projekt terv és termékdokumentáció kidolgozása
- Termékekkel kapcsolatos értékesítési és operációs tapasztalatok alapján időszakos és eseti felülvizsgálatok elvégzése
- Projekt menedzsment

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3-4 év releváns, pénzügyi termékfejlesztés vagy KKV finanszírozás területén szerzett szakmai tapasztalat
- Proaktív, struktúrált, fókuszált személyiség
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati és szakmai háttér
– Hosszútávú, kiemelkedő szakmai perspektíva
- Versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -