www.cvonline.hu

Termék Menedzser

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Magyarország vezető pénzügyi szolgáltatójához keresünk ambiciózus munkatársakat

TERMÉK MENEDZSER

munkakörbe.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vállalat meglévő ügyfeleivel
  • személyre szabott pénzügyi megoldások kidolgozása
  • szerződéskötés
  • tárgyalások szervezése új ügyfelekkel
  • részvétel termék és rendszer oktatásokon

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma
  • kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség
  • magabiztos fellépés
  • ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • dinamikus, céltudatos személyiség
  • motivált hozzáállás
  • vállalkozói igazolvány/társas vállalkozás
Amit nyújtunk:
  • Kezdeti támogatási rendszer
  • Folyamatos oktatás, továbbképzés

Munkavégzés helye:

Budapest, Szentendre, Százhalombatta

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy sikeres és dinamikus csapatban akarják karrierjüket tovább építeni és eredményeket elérni.

Pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, motivációs levél) az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő