www.cvonline.hu

Termék Menedzser - Telekommunikáció

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.01.
Hirdetés azonosító: 1011681

Telekommunikációs Megbízónk számára keresünk kollégát Termék Menedzser - Telekommunikáció pozícióba.

Feladatok:

- értéknövelt telekommunikációs szolgáltatások kidolgozása és fejlesztések kezdeményezése, koordinálása majd piacra vezetése (nagykereskedelmi szegmens)
- meglévő szolgáltatások életciklus menedzselése
- a szolgáltatás portfolió profitabilitásának nyomon követése, piaci akciótervek kidolgozása, végrehajtása
- a szolgáltatás portfoliójához kapcsolódó elsődleges és másodlagos piaci információk, ill. az üzleti elképzelések összegyűjtése, rendszerezése, riportálása
- stratégiai anyagok előkészítésében való segítségnyújtás, döntéstámogatás
- külső és belső leírások készítése, nyomon követése, frissítése valamint szakértőként történő támogatás nyújtása más szervezeti egységek részére
- promóciók előkészítésében való részvétel

Elvárások:

- felsőfokú végzettség preferáltan műszaki/közgazdasági/marketing területen
- legalább 3-5 éves munkatapasztalat marketing/termékmenedzsment területen az ICT/IT/mobil/telekommunikációs iparágban
- piac- és ügyfélorientált gondolkodásmód, kreatív és stratégiai szemlélet
- kiváló angol nyelvtudás
- erős MS Office felhasználói kompetenciák
- kimagasló kommunikációs, koordinációs és problémamegoldó készség
- csapatjátékos, innovatív jellem

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- hosszútávú szakmai perspektíva
- fiatalos, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a