www.cvonline.hu

Termék manager csoportvezető(BI-6361)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 836267
lejárt

Piacfigyelés, konkurencia-követés
A meghatározott ár- és készletstratégia betartása, a társaság forgalmi és árrés tervének teljesítése
Beszállítókkal és vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás, üzleti tárgyalások lebonyolítása
Készletmozgások ütemezése, beszerzési tevékenység koordinálása
A vezetők folyamatos tájékoztatása, tervek, jelentések készítése
A készlet folyamatos ellenőrzése és egyeztetése különböző vállalatirányítási rendszerek adataival
Termék manager csapat napi munkájának koordinálása

Elvárás:
Felsőfokú végzettség
Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
Angol nyelvtudás
Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
Problémamegoldó képesség, kreativitás
Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)

Előny:
Autóalkatrész értékesítésében való jártasság
Autóalkatrészek ismerete

Amit nyújtunk:
Fejlődési lehetőség, hosszú távú karrier
Versenyképes fizetés
Hosszú távú, biztos munkahely

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft