www.cvonline.hu

Termék jóváhagyó mérnök

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk több, mint 10 éve Magyarországon lévő gyártó vállalat.  Bővülés végett keresünk NEMZETKÖZI CSAPATUKBA szakembert.

Elsősorban kommunikációban erős mérnökök jelentkezését várjuk a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A legyártott termékek bevezetésének koordinálása - az adott ország törvényi specifikációi szerint;
Fontos, hogy a pályázó megismerje az adott ország (pl. USA, N.o., Anglia) törvényi szabályozásait, utána pedig tudását folyamatosan frissítse;
Kapcsolattartó lesz a jóváhagyásokat intéző / teszteket elvégző külföldi vállalattal, aki tesztelni fogja a terméket és megadja az engedélyt, hogy a terméket értékesíteni lehessen - emiatt lesz nagyon fontos a jó kommunikációs képesség;
Biztonsági és törvényi előírások átadása a tervezők részére;
Amennyiben termékváltoztatás szükséges, úgy információval támogatnia kell a gyártóegységeket (Mo-on);
A termékjóváhagyási folyamat folyamatos fejlesztése.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Projektvezetői / termékmérnöki vagy releváns szakmai múlt
Érdeklődés eme speciális terület iránt
Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség
Utazási hajlandóság (max. 10%/év)

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Érdekes, kihívással teli munkakör
Valódi nemzetközi csapat (sok kolléga külföldön lesz, néhány Mo-on)
Az angol használatának lehetősége
Nemzetközi kitekintés
Tréningek
Motiváló bérezés, juttatási csomag
Utazási lehetőség

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség