www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1027800
lejárt

Karrier az Audinál

Termék- és folyamatmérnök – Minőségbiztosítás, Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A 2013-ban megnyitott, új járműgyárunkban a világ legmodernebb technológiájával gyártjuk prémium minőségű gépjárműveinket. A minőségbiztosítás feladatai közé tartozik a gyártás során fellépő elektromos és mechanikai hibák elemzése, a különféle alkatrészek, a belső tér és az autó külsejének ellenőrzése, próbaúti vizsgálatok és analízisek, menetdinamikai-akusztikai tesztek elvégzése.

Területünk fiatal mérnökcsapata rendelkezik a feladataihoz szükséges összes high-tech eszközzel és tudással, amelyekkel a gyártás során felmerült problémákat gyorsan és hatékonyan tudjuk kezelni.

Feladatok

  • A járműgyári szereldei (Audi TT és A3) folyamatanalízisek elvégzése (elektromos alkatrészek és rendszerek esetén)
  • Gyártás során felmerülő folyamathibák analízise, problémák követése és koordinálása
  • Aktív részvétel hibaleállító folyamatokban
  • Gyártási folyamatváltozás követése, aktív részvétel a sori folyamatokkal kapcsolatos megbeszéléseken
  • FMEA-k készítése
  • A bevezetett intézkedések hatékonyságvizsgálata
Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Járműiparban szerzett gyártási tapasztalat
  • Legalább 1- 3 év szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készségek és képesség csapatmunkára
  • Önálló, célorientált és felelősségteljes munkavégzés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9007

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468