www.cvonline.hu

Termék- és folyamatfejlesztési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 799088
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. részére keresünk diák munkavállalót, Termék- és folyamatfejlesztési gyakornoki munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • fizetésekhez (tranzakciókhoz) kapcsolódó banki projekt támogatása
  • tender kiírás folyamatában, annak elbírálásában való segédkezés
  • üzleti igények összeállításában való segítségnyújtás
  • ad-hoc feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfő - Péntek, heti 30-40 óra

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton, nívós gazdasági intézményben
  • heti 30-40 óra vállalása
  • legalább fél éves gyakorlati idő
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • analitikus látásmód
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs készség
  • MS Office eszközök ismerete
  • erős középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • gyors tanulási képesség
  • folyamatszemlélet
  • csapatmunka

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó 679 Ft órabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a Link megjelenítése után,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.