Termék előkészítő/Raktáros-targoncavezető/Mechanikus szerelő

  • Frissítve 278 napja

Szeretne egy biztos munkahelyet? Szeretné ha dícsérettel és juttatásokkal is elismernék a munkáját és odafigyelését?
Ha fontosnak tartja a minőségi, precíz munkavégzést, akkor alábbi ajánlatunkban nem fog csalódni!

A Work Force Kft. több nyitott pozícióba keres munkatársakat nemzetközileg nagy elismerésben részesített partnercégéhez.

Termék előkészítő/Raktáros-Targoncavezető/Mechanikus szerelő

Leendő Termék előkészítő munkatárs feladatai:

  • Fém alkatrészek előkészítése festéshez, az előírt felületek levédése
  • Az előkészített alkatrészek (darabonként 1-30 kg súlyúak) kézi mozgatása
  • A festett alkatrészek levétele a szállító függőpályáról
  • A festett alkatrészekről a levédések eltávolítása
  • Szükség szerint a festési hibák javítása ecseteléssel

Leendő Raktáros-targoncavezető munkatárs feladatai:

  • beérkező áruk fogadása
  • kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján
  • leltározás

Leendő Mechanikus szerelő munkatárs feladatai:

  • legyártott termékek ellenőrzése és tesztelése
  • vezetői utasítások betartása
  • hibajegyzékek készítése

Elvárások Termék előkészítő pozíció betöltéséhez:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Elvárások Raktáros-targoncavezető pozíció betöltéséhez:

  • Középfokú végzettség
  • Új típusú OKJ targoncavezetői bizonyítvány
  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Elvárások Mechanikus szerelő pozíció betöltéséhez:

  • Műszaki végzettség
  • Min. 1-3 év gyártó-termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP és MS Office programok ismerete előny

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak
  • fix alapbér + műszakpótlék + Cafeteria + bónuszok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014