www.cvonline.hu

Termék besorolási mérnök

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

Ha úgy érzed, hogy mérnökként vagy technikusként nem a tervezőasztal mellett szeretnéd tapasztalataidat gyarapítani, hanem inkább proaktívan dolgoznál nemzetközi munkakörnyezetben, magas szinten használva angol nyelvtudásod, megismerve egy amerikai elektronikai gyártó cég exportált és importált termékeit, és azok műszaki specifikáció alapján történő besorolását, akkor jelentkezz hozzánk.

Feladatok:

  • Import termékek és nyersanyagok, valamint exportra kerülő saját és vásárolt termékek vámtarifaszám és export ellenőrzési jegyzékszám szerinti besorolása nemzetközi /amerikai, maláj és európai/ előírásoknak és jogszabályoknak megfelelően
  • Együttműködés a cég mérnökségi, marketing, gyártás, sales és jogi csapatával a hatékony, szabályszerű és pontos termékbesorolás érdekében
  • Termék besorolási dokumentáció elkészítése és jóváhagyási folyamatának koordinálása a helyi és nemzetközi tarifálási kollégákkal és esetlegesen a nemzetközi vámhatóságokkal együttműködve
  • Saját termékek helyes besorolásával kapcsolatos oktatás nyújtása a társosztályok számára
  • A Trade Compliance csoport által használt folyamatok és rendszerek fejlesztési lehetőségeinek feltérképezése és a bevezetésükben való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök) vagy elektronikai technikusi végzettség  3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • Angol és magyar nyelvek aktív tárgyalóképes szintű ismerete szóban és írásban
  • Gépészmérnök végzettség esetén 1-2 éves tapasztalat multinacionális elektronikai gyártókörnyezetben
  • Magas szintű műszaki leírások értelmezésének képessége

Előnyt jelent:

  • Amennyiben rendelkezel amerikai, vagy európai, vagy maláj termék besorolási, vagy valamilyen vámmal és/vagy exportszabályozással kapcsolatos elméleti ismeretekkel
  • Amennyiben dolgoztál már EAR (Exportszabályozás) és ITAR (Nemzetközi fegyverforgalmazási rendelet) szabályokkal
  • Haladó szintű Microsoft Excel, Power Point, Word és vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget biztosítunk nemzetközi vámügyi ismeretek elsajátítására, mellyel Magyarországon egyedülálló tudásra tehetsz szert
  • Lehetőséget nemzetközi tapasztalat megszerzésére, projectekben való részvételre egy nemzetközi csapat tagjaként
  • Stabil, fiatalos, innovatív, dinamikusan fejlődő munkahelyet
  • Kihívásokkal teli munkát
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

A National Instruments átalakította a mérnökök és kutatók gondolkodásmódját  a tesztrendszerek, a vezérlő- és szabályozórendszerek, valamint a beágyazott rendszerek tervezésében és telepítésében. Az NI nyitott grafikus programozó felületével és moduláris hardvereivel vevőink - több mint 35 000 vállalatnál - egyszerűen csökkenthetik költségeiket és növelhetik termelékenységüket. Rendszereink segítségével vásárlóink a következő generációs játékrendszerek tesztelésétől az áttörést hozó orvosi eljárások műszerezéséig innovatív technológiákat fejlesztenek ki, melyek milliók mindennapi életét könnyítik meg.

Debrecenben gyártjuk az NI hardvertermékeinek jelentős részét, a 2001-ben alapított leányvállalatnál jelenleg több mint 1100 munkatárs dolgozik. A gyártás mellett itt működnek olyan globális, illetve regionális kiszolgáló központok is, mint az informatikai fejlesztői részleg, a jogi és a pénzügyi csoportok, valamint a vevői megrendelések feldolgozásával foglalkozó egység. A gyártást szakképzett mérnökök támogatják, a kutatás-fejlesztési mérnökcsoport tevékenysége révén pedig a vállalat igazi tudásközponttá nőtte ki magát a régióban.

1976-os megalapítása óta a National Instruments egy háromfős garázscégből multinacionális vállalattá nőtte ki magát, amely körülbelül 7100 munkavállalót foglalkoztat és világszerte több mint 50 országban működik.
Mi az NI-nál egy vidám és innovatív vállalati kultúrát tartunk fent, ahol a „Work hard, play hard” jegyében a kemény munka után időt szakítunk a szórakozásra is. Az NI-nál olyan környezet fogad, ami hangsúlyozza az önállóságot és tiszteletet,  valamint lehetőséget nyújt a fejlődésre. Munkavállalóink  visszajelzései alapján a Legjobb Munkahely Felmérésen többször is kiemelkedő helyezést értünk el, és kiérdemeltük a Családbarát Munkahely és Legjobb Női Munkahely címeket is.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol