www.cvonline.hu

TERMÉK ASSZISZTENS

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Cégünk, az Office Shoes üzletlánc Magyarország egyik piacvezető (divatcipő) kiskereskedelmi hálózata, Budapesti központjába munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • Készletgazdálkodás (üzletek árukészleteinek optimalizálása)
  • Excel táblázatok, riportok készítése (és elemzése)
  • Kapcsolattartás a boltokkal (magyar és angol nyelvű levelezés)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • minimum 2 év, kiskereskedelmi területen, számítógépes környezetben szerzett munkatapasztalat
  • MS Office programok ismerete, önálló használata
  • ezen belül az Excel magabiztos, haladó felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv középfokú ismerete, aktív használata
  • képesség analitikus gondolkodásra, összetett problémák megoldására
  • képesség és hajlandóság önálló munkavégzésre egy dinamikus csapat tagjaként
  • képesség új ismeretek gyors elsajátítására és alkalmazására
  • nagy munka-, monotonitás- és stressz tűrő képesség
  • elkötelezett, magabiztos, nyitott személyiség

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete
  • főiskolai / egyetemi diploma
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy küldd el magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzodat - havi nettó bérigényed megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol