www.cvonline.hu

TÉRINFORMATIKUS KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 391 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Műszaki-fejlesztési Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A DMRV Objektum nyilvántartó és Térképi Megjelenítő Rendszerében (VMTR) térképi adatok bedolgozása, a bedolgozott adatok adatbázisba kapcsolása,
  • A VMTR adatbázis építéséhez kapcsolódó adatkarbantartás, változásvezetés,
  • Kapcsolattartás a VMTR rendszer felhasználóival, a felhasználói igények alapján térképi adatszolgáltatás,
  • Kapcsolattartás a DMRV geodétáival, a VMTR követelményeknek megfelelő munkavégzés támogatása, az elkészült munkák átvétele és beillesztése a VMTR rendszerbe,
  • Térinformatikai alapokon elemzések, tematikus térképek készítése,
  • E-közmű és VIKKA adatszolgáltatás.

Feltételek:

  • Felsőfokú geodéziai vagy térinformatikai végzettség,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Magas szintű térképészeti ismeretek,
  • Digitális közműtérkép ismeret,
  • Ezen a területen eltöltött minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes és precíz munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Magas szintű monotonitástűrés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Közmű, geodéziai vagy tervező cégnél szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. március 4-ig az alábbi e-mail címen lehet.
                                                                                                                                                      DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő