www.cvonline.hu

Térinformatikai szakértő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1132410
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XIII. kerületi partnerünk részére keresünk munkavállalókat!

Feladatok:

  • Több oldalas elemzések elkészítése, a megadott szempontok szerint
  • Forrás feldolgozás
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel

Elvárások:

  • Térinformatikai szenzorok és a kamerahálózat terén való jártasság
  • Magas szintű íráskészség
  • Legalább 20 óra/hét szabadidő megléte
  • Az Office magabiztos ismerete
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Kötetlen munkaidő, akár otthonról is végezhető munka

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed Link megjelenítéset követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.