www.cvonline.hu

Tereprendezés, kertészeti munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 772067
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal állatkerti munkalehetőségeket kínálunk állatszerető diákoknak.

Feladatok:

  • tereprendezési munkák
  • kertészeti feladatok ellátására
  • állatetetés előkészítés

Előnyt jelent:

A munka előzetes egyeztetés szerint, heti néhány alkalommal is vállalható vagy akár folyamatosan is végezhető.

Munkavégzés: 7-16 h között

Jelentkezni lehet:

  • A Link megjelenítése honlapon regisztrációval
  • Az irodánkban személyesen (Veszprém, Budapest u. 8.)

Játssz velünk Te is!
Szállj harcba a 75.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítésediakoknak/jatek