Terepi szervizmérnök | Field service representative - Országos

  • A hirdetés 202 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Víz és folyamat technológiai berendezések telepítése és beüzemelése. A területi bejárások lebonyolítása során helyszíni karbantartások, javítások elvégzése. Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel. Szerviztervek végrehajtása és optimalizálása. Kisebb összeszerelések elvégzése. Projektek koordinálása. Szerviz jelentések készítése, adatok feldolgozása és azok elemzése. Proaktív segítség nyújtás a szerződések beárazásában. Műszaki hibaelhárítások kezelése.

Végzettség:
Kémiához kapcsolódó BSc diploma (pl: vegyészmérnök, biomérnök, környezet mérnök) Gépészeti, vegyipari, elektronikai háttérrel rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Releváns munkatapasztalat

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: Folyékonyan beszél, ír angolul, magyarul, szlovákul Ügyfélközpontúság, értékesítői véna jellemzi Jó kommunikációs készséggel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik Esetenként vállalja a külföldi kiküldetéseket is

Műszaki területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.