www.cvonline.hu

TEREPI SZERELŐ TECHNIKUS MUNKATÁRS

  • A hirdetés 492 napja lejárt

Feladatok:

  • Karbantartási és javítási feladatok ellátása telephelyen és terepen.
  • Terepi eszközök önálló telepítése.
  • A karbantartások tanúsítását igazoló dokumentumok elkészítése
  • Telepítések tanúsítását igazoló dokumentumok elkészítése

Elvárások:

  • Legalább technikusi végzettség
  • Elektronikai, ismeretek és gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló rajzolvasási készség
  • MS Word, excel, visio erős felhasználói ismerete
  • Kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Gyors problémamegoldó képesség, lojalitás, hosszú távú gondolkodás
  • Képesség összetett feladatok ellátására, átlátására
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. (Pályakezdők jelentkezését is várjuk.)

Előny:

  • Több éves, gyártó cégnél szerzett elektromos karbantartói tapasztalat
  • Robbanásbiztos berendezés kezelői végzettség
  • Angol nyelv ismerete

 Kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési – előrelépési lehetőség
  • Kiváló – modern - munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Érd

Jelentkezni az alábi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő