www.cvonline.hu

Teremfőnök

  • A hirdetés 439 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Teremfőnök

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkakör célja:
Vendégeink kiszolgálásának koordinálása a szálloda területén található ARAZ Étteremben.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv ismerete
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság
  • Vezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Szállodai vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye:

E-mailben várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Teremfőnök” megnevezést, illetve a saját nevét.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol