www.cvonline.hu

Teremfőnök (éttermi vezető )

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

Budai ( Budapest III. Kerület Római part ) négycsillagos szálloda éttermébe

teremfőnök (éttermi vezető )

pozícióra  munkatársat keres,

teljes munkaidős foglalkoztatásban.

Feltételek:

  • középfokú vendéglátóipari  végzettség,
  • vendégcentrikus beállítottságú, kiváló kommunikációs képesség,
  • jó angol és német nyelvtudás,
  • azonos területen eltöltött több éves vezető gyakorlat,
  • első osztályú szállodában vagy étteremben eltöltött szakmai tapasztalat
  • dinamikus, terhelhető,megbízható, önálló személyiség
  • szakmai munkájára igényes,
  • érdeklődik és folyamatos fejleszti a gasztronómi és a borászat területén szerzett tudását,
  • szálloda iránti elkötelezettség,
  • vendéglátó szoftverek alkalmazása, ( elősorban Flexys rendszer)
  • számítógép felhasználó szintű kezelése

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • külföldön eltöltött négy vagy ötcsillagos szállodai tapasztalat

Csak a feltételeknek mindenben megfelelő, fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzokat fogadunk el fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator