www.cvonline.hu

Teremfőnök, étteremvezető-helyettes

  • A hirdetés 909 napja lejárt

A Jardinette Étterem sokrétű rendezvényhelyszín Budapest kertvárosában.

Udvarias személyzetünk mindent megtesz azért, hogy az a'la carte éttermünk vendégei magas színvonalú kiszolgálásban részesüljenek a pompás ételek bőséges választéka mellett.  Egyedülálló lehetőséget nyújtunk vállalati és családi rendezvényekhez, ünneplésekhez. Bővülő csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Teremfőnök
, étteremvezető-helyettes

Feladatai:

  • felügyeli és garantálja a kiváló vendégkiszolgálást,
  • irányítja és motiválja beosztottjait és példát mutat viselkedésével a munkatársaknak,
  • rendezvények zökkenőmentes lebonyolítása, újdonságok bevezetése,
  • mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása,
  • az étterem üzemeltetésével kapcsolatos munkaügyi és pénzügyi adminisztráció felügyelete és irányítása.

Elvárások:

  • a’ la carte étteremben szerzett min. 5 éves vezetői tapasztalat,
  • hazai és nemzetközi trendek ismerete,
  • ambiciózus vezetői készség, magabiztos fellépés,
  • szakmai alázat, kreativitás, becsületesség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • jártasság a nemzetközi gasztronómiában,

 Amit kínálunk:

  • megbecsülést, hosszú távú munkalehetőséget,
  • családias hangulatú munkahelyet,
  • megbízható szakértelemmel rendelkező tulajdonosi háttér,
  • összetartó, együttműködő munkatársak,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:  Budapest, XI. kerület

Jelentkezni:

Fényképes szakmai önéletrajzát küldje el Nagy Tamara HR Tanácsadónak az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőbe kérjük, írja be a pozíció megnevezését!

Jelentkezési határidő:  2015. június 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol