www.cvonline.hu

Teremfelügyelő

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Kiállításra keresünk

teremfelügyelő munkatársakat hosszútávra

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kellemes megjelenés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkező hölgyek és urak jelentkezését várjuk

Feladatok:

  • teremőri/teremfelügyelői feladatok ellátása
  • A kiállítás területének felügyelete

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős állás, heti 40 órában, hétfőtől vasárnapig heti 5 napon, előzetes beosztás alapján

Munkavégzés helye:

  • Budapest I.  kerületében

Bérezés

  • bruttó 153.000 Ft/ hó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő