www.cvonline.hu

TÉNYŐI MARKETING ASSZISZTENS DIÁKMUNKA

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 772163

Építőanyag kereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk diákmunkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • adatrögzítés
  • számlák, szerződések kezelése
  • marketing vezető munkájának segítése
  • webadminisztráció
  • általános irodai feladatok ellátása: fénymásolás, lefűzés, iratrendezés
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony (még legalább 1 évig)
  • heti 4 munkanapos ráérés
  • Office programok ismerete haladó szinten
  • pénzügyi ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás
  • kiváló kommunikációs készség
Amit kínálunk:
  • órabér bruttó 584 Ft
  • útiköltség hozzájárulás
Munkavégzés helye:
  • Tényő
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Tényő
  • Munkaidő:
  • Hétfő és péntek között, napi 4 órában
Kapcsolat:
Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni lehet: E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a +36-20/6655-710 telefonszámon.