www.cvonline.hu

Tengeri Szállítmányozási Ügyintéző

  • A hirdetés 414 napja lejárt

Szereted a kihívásokat, a változatosságot? Szeretnél új kapcsolatokra szert tenni? Szeretnél egy családias hangulatú cég, egy pörgős csapat tagja lenni? Szállítmányozásban van tapasztalatod? Jól beszélsz angolul és nem riadsz vissza a feladatoktól? Nálunk a helyed, amennyiben van tapasztalatod a tengeri szállítmányozás területén, szeretnéd szélesebb körben is kipróbálni magad és nyitott vagy a lehetőségekre. Téged várunk, ha szeretnél fiatalos környezetben dolgozni, ahol a szállítmányozás minden részletébe betekintést nyerhetsz.

A munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

A munkába lépés időpontja: Megegyezés szerint, akár azonnal is

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkaköri feladatok:

  • Tengeri szállítások szervezése, koordinálása, teljes körű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal, alvállalkozókkal
  • Árképzési feladatok ellátása
  • A szállításokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése
  • Átláthatóság és nyomon-követhetőség fenntartása
  • A kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • Középfokú/felsőfokú végzettség (előny: logisztika)
  • Tengeri szállítmányozásban szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos munkavégzés
  • Motiváltság, pro-aktivitás
  • Csapatmunka, ám az önálló munkától se riadj vissza

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony hosszú távra
  • Versenyképes fizetés (+havi prémium)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Bejárási támogatás,  rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos környezet, családias légkör

Amennyiben örömmel lennél a kollégánk várjuk a jelentkezésed! Fényképpel ellátott önéletrajzod és motivációs leveled küldd az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő