www.cvonline.hu

Tengeri szállítmányozási ügyintéző

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • Tengeri szállítmányozási feladatok teljes körű lebonyolítása, szállítmányok koordinációja, nyomon követése
  • Optimális szállítási megoldások kidolgozása
  • Fuvarlevelek és fuvardíjszámlák kiállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel illetve a cég külföldi, tengeren túli partnereivel idegen nyelven
  • Értékesítéssel való szoros együttműködés esetenként árajánlat készítés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Reklamációk kezelése

Elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat
  • Pontosság, precízség, stressztűrő képesség
  • Tárgyalásszintű aktív angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Egy másik idegen nyelv ismerete

Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan bővülő, fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol