www.cvonline.hu

Tengeri szállítmányozási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 865139

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Tengeri szállítmányok fuvarszervezése,
  • kapcsolat tartás beszállítókkal és ügyfelekkel,
  • a szállítmányokhoz tartozó adminisztráció elvégzése,
  • fuvarosok, vasutasok és hajósok díjainak versenyeztetése, és díjak kiadása,
  • pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése,
  • a kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése.
Elvárások:
  • Középfokú / felsőfokú végzettség (előny: logisztika),
  • magabiztos, középszintű angol nyelvismeret,
  • FCL díjak, tengeri paritások ismerete,
  • tengeri szállítmányozásban szerzett, legalább 2 éves tapasztalat,
  • határozott fellépés, önálló, magabiztos munkavégzés,
  • aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • motivált személyiség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat,
  • versenyképes fizetés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: 18. kerület és Vecsés határa (kijutás BKV-val megoldható)
Kapcsolat:
Jelentkezés: fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Referencia szám: UVT-02