www.cvonline.hu

TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 561 napja lejárt

Az INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY KFT.

Munkatársa(ka)t keres

A leendő munkatársak feladatai lesznek:

  • Tengeri szállítmányok szállításának megszervezése, szükséges dokumentumok kiállítása, szállítmányok vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, nyomon követése
  • A szállításhoz kapcsolódó belföldi és nemzetközi közúti  fuvarozás megszervezése
  • Vámkezeléshez kapcsolódó dokumentáció előkészítése
  • Árajánlatok kiadása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, partnerirodákkal
  • Alvállalkozói számlák ellenőrzése, vevői számlák kiállítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Légi – és/vagy tengeri szállítmányozás területén, szállítmányozó cégnél szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • Kreativitás
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv ismerete (elsősorban német vagy kínai)

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Amit nyújtani tudunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, angol és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

FONTOS! Az egyéb e-mail címeinkre érkező pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol