www.cvonline.hu

TENGERI FUVARSZERVEZŐ (HAJÓSÜGYNÖKSÉG)

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Cégünk, a Yusen Logistics (Hungary) Kft. egy dinamikusan fejlődő, multinacionális logisztikai szolgáltató vállalat. Logisztikai részlegünk további fejlesztése kapcsán keressük új kollégánkat a következő pozícióba, soroksári munkavégzéssel (1239 Budapest, Európa u. 5. /BILK/ - tömegközlekedés megoldott).

TENGERI FUVARSZERVEZŐ

(HAJÓSÜGYNÖKSÉG)

Főbb feladatok:

  • Alvállalkozókkal, ügyfelekkel, partner irodákkal történő folyamatos kapcsolattartás,
  • Részvétel a napi operatív munkavégzésben (import ügyintézés)
  • Dokumentációk kezelése,
  • Adatbevitel a hajós informatikai rendszerbe,
  • Számlázás.

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó MS Office ismeretek, internet használat
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Logisztikai szemléletmód
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Csapatmunka
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázati anyagait az alábbi e-mail címünkre.

Yusen Logistics (Hungary) Kft.

1239 Budapest, Európa u. 5.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő