www.cvonline.hu

Tenderkoordinátor / BID koordinátor

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Tenderkoordinátor/BID koordinátor

Feladatok

  • magyar és angol nyelvű ajánlatok, részvételi jelentkezések, hiánypótlások összeállítása (beszerzési, közbeszerzési vonatkozásban): tartalmi megfelelőség, határidők figyelése, közbeszerzési-jogi megfelelőség, ajánlatkérő elvárásainak való megfelelés
  • tenderek összeállításának koordinálása, tenderek követése, CRM karbantartás
  • külső (ajánlatkérőkkel, partnerekkel) és belső (más részlegekkel) való kapcsolattartás
  • tenderfigyelés
  • központosított közbeszerzés keretein belül a verseny újranyitásával bonyolított eljárásokban ajánlatok elkészítése
  • központosított keretmegállapodásokban konzorciumi partnerekkel való kapcsolattartás, központosított közbeszerzési portál teljes körű adminisztrációja (megrendelések rögzítése, havi jelentések stb.)

Elvárások

  • közbeszerzési törvény és kapcsolódó jogszabályok, jogi környezet, központosított közbeszerzés alapos ismerete

  • központosított közbeszerzési portál ismerete

  • legalább 1 év közbeszerzési gyakorlat (naprakész)

  • határozottság

  • rendszerszemlélet, logikus gondolkodás

  • precizitás

  • középfokú angol nyelvtudás

  • kiváló kommunikációs képesség

  • magas szintű (rutinos) számítógépes felhasználói ismeretek (irodai alkalmazások: Word, Excel, böngészők, Outlook, SharePoint)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol