www.cvonline.hu

Tender koordinátor

  • A hirdetés 1180 napja lejárt
Magyar tulajdonú, nagy múltú, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, műszaki cikkek kereskedelemével foglalkozó partnercégünk új munkatársakat keres bővülő csapatába a következő pozícióba:

Feladatok:
  • pályázatfigyelés, pályázás, részvétel az eredményhirdetésen, az elnyert projekt folyamatának nyomon követése,
  • pályázatírás koordinálása, tenderdokumentációk összeállításának felügyelete,
  • a projekt kapcsán szükséges engedélyeztetési folyamat lebonyolítása,
  • kapcsolattartás hatóságokkal, közigazgatási szervekkel,
  • projektmenedzsment feladatok ellátása,
  • közreműködés a cég külső kommunikációs feladataiban,
  • adminisztratív, ügyviteli feladatok ellátása.
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • több éves szakmai tapasztalat Uniós és közbeszerzési pályázatok koordinálásában;
  • professzionális Excel használat (függvények, képletek, kimutatások);
  • asszertív kommunikáció, proaktivitás, önállóság, vezetői kompetenciák.
Amit kínálunk:
  • Amit a vállalat kínál:
  • versenyképes jövedelem;
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség;
  • változatos munkakör, szakmai fejlődés, rendszeres képzések.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk, informáljuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni az elvárásainak, kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha úgy gondolja, ez az Ön lehetősége, és érdeklik a részletek, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.