www.cvonline.hu

Témavezető - Szekszárd (Ref.:629)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.04.19.
Hirdetés azonosító: 783152
lejárt

Témavezető

Referencia szám:629

Diákmunka szervezési területre keresünk munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Diákmunka szervezési projektek teljes körű ellátása
  • Diákok toborzása, kiválasztása,
  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Szerződések előkészítése és megkötése
  • Jelenléti ívek és havi elszámolások összesítése
  • Megbízóinkkal napi, aktív kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban levő vagy nemrég sikeresen lezárt, lehetőleg felsőfokú tanulmányok
  • Használható számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Erős affinitásés érdeklődés a humánerőforrás-szolgáltatás világa iránt!
  • Jogosítvány és gépkocsi

A Megbízónk által kínáltfeltételek:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, Magyarországon piacvezető cégcsoport
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Jelentkezésmódja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az
e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu