www.cvonline.hu

Témavezető (Ref.:985)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 920485
lejárt

A régió nagy múltú és folyamatosan fejlődő humánerőforrás szolgáltatásokkal, ezen belül is munkaerő-kölcsönzéssel és diákmunka szervezéssel foglalkozó cégcsoportja témavezető pozíciót hirdet siófoki irodájába!

Főbb feladatok, munkák:

  • Diákmunka szervezési projektek teljes körű ellátása Siófok és környékén

  • Diákok toborzása, kiválasztása, szerződéskötés

  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése

  • Szerződések előkészítése és megkötése

  • Jelenléti ívek és havi elszámolások összesítése

  • Megbízóinkkal napi, aktív kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban levő vagy nemrég sikeresen lezárt lehetőleg felsőfokú tanulmányok, esetleg érettségi

  • Használható számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)

  • Fontos a jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

  • Pedagógiai érzék

  • Erős affinitás és érdeklődés a humánerőforrás-szolgáltatás világa iránt!

  • Jogosítvány és gépkocsi, motor vagy kerékpár, bármilyen közlekedési eszköz, ami a mobilitásodat biztosítja

  • Csapatjátékost keresünk, aki önálló munkára képes és szeretne felelősségteljes, pörgős munkát

  • Ne jelentkezz, ha a hétvégéket nem szeretnéd munkával tölteni, ha csak egy munkahelyet keresel, ahol az időd eltelik

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, Magyarországon piacvezető cégcsoportjánál dolgozhatsz

  • Versenyképes jövedelem, alkalmazotti jogviszony, vagy diák státusz

  • Hosszú távon számítunk az új munkatársunkra

  • Laptopot és mobiltelefont, valamint a közlekedési eszközre (kerékpár kivételével) költségelszámolást biztosítunk

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Biztos, innovatív munkahely és kreatív, törekvő munkatársak

  • Lehetőség arra hogy ne munkád legyen, hanem hivatásod

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában a pozíció nevének megjelölésével március 31-ig!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu