Témavezető munkakörbe keressük leendő siófoki vagy környéki munkatársunkat!

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 953006
lejárt

Magyarország Balaton parti régiójába keresünk munkaerő-kölcsönzéssel és diákmunkákkal foglalkozó Témavezetőt!

Amit kínálunk:

  • Magyarországon piacvezető cégcsoportban levő munkavégzés,
  • stabil háttérrel rendelkező cég,
  • jól felszerelt munkahelyi környezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • céges,belső képzéseken való részvétel,
  • színvonalas,céges rendezvények,
  • munkavégzéshez elengedhetetlen eszközök biztosítása (Lap top + mobiltelefon + 100%-os útiköltségtérítés),
  • lendületes,fiatalos csapatban való munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix + teljesítményarányos fizetés.

Elvárások:

  • minimum érettségi,
  • folyamatban levő,végzős főiskolai tanulmányok,
  • MS-Office ismeretek,
  • határozott,kihívásokat kedvelő,kitartó személyiség,
  • lendületes,rugalmas munkavégzés,
  • mobilitást kedvelő személy,
  • lojalitás a cég iránt,
  • kiváló probléma megoldó képesség és jó kommunikációs készség,
  • közvetlen,nyitott,céltudatos személyiség,
  • B-kategóriás vezetői engedély + saját gépjármű,
  • rugalmas munkaidő beosztást,túlórát és hétvégi munkavégzést is vállaló csapatjátékos.

Előny,de nem feltétel:

  • főiskolai diploma,
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete,
  • munkahelyi tapasztalat.

Feladatok:

  • elsősorban diákmunkák szervezésének teljes körű ellátása,
  • diákok toborzása,kiválasztása,szerződéskötés,
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő megbízókkal illetve újabb megbízók megkeresése,
  • adminisztratív feladatok elvégzése,
  • jelenléti ívek vezetése és a havi elszámolásokban való részvétel,
  • napi szintű kapcsolattartás a munkatársakkal és a megbízókkal,
  • megfelelő létszámigény biztosítása.

Munkavégzés helye:

Siófok és környéke.

Amennyiben hirdetésünket olvasva, saját képességeid birtokában képesnek érzed magad a feladatra,küldd el fényképes,szakmai önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu