www.cvonline.hu

Témavezető - Balatonboglár (Ref.:679)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.06.11.
Hirdetés azonosító: 810745
lejárt

Témavezető
munkatársat keresünk a Meló-Diák csapatába Balatonboglárra!

Ref.:679

Főbb feladatok, munkák:

  • Diákmunka szervezési projektek teljes körű ellátása Balatonbogláron és közvetlen környezetében

  • Diákok toborzása, kiválasztása, szerződéskötés

  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése

  • Szerződések előkészítése és megkötése

  • Jelenléti ívek és havi elszámolások összesítése

  • Megbízóinkkal napi, aktív kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban levő vagy nemrég sikeresen lezárt lehetőleg felsőfokú tanulmányok, esetleg érettségi.

  • Használható számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)

  • Fontos a jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

  • Pedagógiai érzék

  • Erős affinitás és érdeklődés a humánerőforrás-szolgáltatás világa iránt!

  • Jogosítvány és gépkocsi motor vagy kerékpár, bármilyen közlekedési eszköz, ami a mobilitásodat biztosítja.

  • Csapatjátékost keresünk aki önálló munkára képes és szeretne felelősségteljes pörgős munkát

  • Ne jelentkezz, ha a hétvégéket nem szeretnéd munkával tölteni, ha csak egy munkahelyet keresel, ahol az időd eltelik.

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű Magyarországon piacvezető cégcsoportjánál

  • Versenyképes jövedelem, alkalmazotti jogviszony, vagy diák státusz.

  • Hosszú távon számítunk az új munkatársunkra

  • Laptopot és mobiltelefont valamint a közlekedési eszközre (kerékpár kivételével) költségelszámolást biztosítunk.

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Biztos innovatív munkahely és kreatív törekvő munkatársak

  • Lehetőség arra hogy ne munkád legyen, hanem hivatásod.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, regisztrálj a weboldalunkon, mint álláskereső és töltsd fel magyar nyelvű önéletrajzodat, vagy küldd el pályázatodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választod, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesd fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu