www.cvonline.hu

Teljes körű könyvelő

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

 Az Intertoll – Europe budapesti központjába keresi munkatársát

 pozícióba

Feladatok:

  • Az egyik project vállalat teljeskörű könyvelése
  • A projektvállalat adókalkulációinak és bevallásainak elkészítése
  • Havi zárás és havi riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás és heti szintű levelezés az anyavállalat alkalmazottaival
  • Az éves auditok előkészítése és részvétel az auditban
  • Részvétel az európai holding vállalat számviteli és adózási feladataiban
  • Ad-hoc feladatok elvégzése a főkönyvelő számára

Elvárások:

  • 1-3 év multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Adójogszabályok általános ismerete, illetve képesség a változások követésére; Számviteli törvény alapos ismerete
  • Excel napi haladó szintű használata
  • Angol nyelv alapszintű ismerete (elsősorban belső levelezéshez) - teszteljük
  • JD Edwards ismerete előny
  • Képes lelkiismeretes, gyors, hatékony és önálló munkavégzésre
  • Képes csapatban dolgozni

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • A vállalat és az egyén teljesítményétől függő bónusz
  • Mobiltelefon
  • Multinacionális környezet
  • Képzési lehetőségek
  • Határozott idejű szerződés a pozíciót jelenleg betöltő személy GYES-ről való visszatértéig
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő