www.cvonline.hu

TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ - ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 778412
lejárt

  Ha dolgozott már SSC - ben több területen és szívesen fejlődne tovább a könyvelésben, akkor ebben a pozícióban megteheti! Ha szeretne egy multinacionális vállalatnál teljes körű könyveléssel foglalkozni, akkor ebben a pozícióban biztosított a szakmai fejlődése! Hosszú távú, stabil munkahelyet keres, ahol megbecsülik a munkáját? Ha ez igaz Önre, jelentkezzen a pozícióra!

Ügyfelünk több, mint 90 éves ipari szférában eltöltött ideje alatt sok különböző ágazatba kapcsolódott be, mint a textilipar, orvosi technológia és a hidraulikus csőrendszerek tervezése. Mégis a cég fő profilja mindig az emelőgépes üzletág maradt. A cég tulajdonjoga több generáción keresztül egy család kezében maradt, amely segített abban, hogy a folyamatos fejlesztés erős és támogató hátteret kapjon. A magyarországi leányvállalat a nehéz gazdasági viszonyok között is folyamatosan termelékeny.
A vállalati pénzügyi csapata számára keresünk most egy kulcsfontosságú személyt, aki a könyvelés egy meghatározott részéért lesz felelős!

A pozíció megnevezése: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ - ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • A kimenő számlák készítése és nyilvántartása;
  • A beérkező átutalások naprakész nyilvántartása;
  • A vevőtörzs karbantartása;
  • Bankgaranciák ügyintézése;
  • A követelésállomány átfogó kezelése és a behajtás nyilvántartása;
  • Fizetési felszólítások küldése;
  • Folyószámla egyeztetés;
  • A behajtással összefüggő jogi eljáráshoz szükséges dokumentumok elkészítése, kapcsolódó anyagok előkészítése, kapcsolattartás az ügyvédi irodával;
  • Vevői reklamációk kezelése;
  • A cég havi jelentéseiben való közreműködés, a döntéstámogató tevékenységekben való aktív részvétel;
  • A pénzügyi anyagok irattározása, az irattári anyagok kezelése;
  • A feladatvégzés közben tudomására jutott, hatáskörét meghaladó műszaki, kereskedelmi információk haladéktalan továbbítása az ügyvezető igazgató részére;
  • Szükség szerint egyéb, a társaság érdekeit szolgáló feladatok elvégzése a felettesei utasítására.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai pénzügyi / közgazdasági végzettség;
  • 2 - 3 éves multinacionális cégnél könyvelői pozícióban eltöltött gyakorlat;
  • Könyvelés több területének ismerete.
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • MS-Office ismeretek (Excel, Word).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Számlázás/Pénztár
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió