www.cvonline.hu

Telesales

  • A hirdetés 494 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég

keres saját csapatába

Telesales munkatársat

Munkavégzés helye:

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • Értékesítők munkájának támogatása,

  • Hideg hívások kezdeményezése B2B szegmens felé,

  • Háttérkutatás, időpontok egyeztetése az értékesítők számára,

  • A cég szolgáltatásainak ajánlása a potenciális ügyfelek számára,

  • Hívások adminisztrációja.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú előny),

  • Minimum 1-2 éves kölcsönző- és/vagy közvetítőcégnél szerzett telesales tapasztalat,

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,

  • Proaktív, dinamikus személyiség,

  • Önálló munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások),

  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Hosszú távú munkalehetőség és stabil vállalati háttér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.