www.cvonline.hu

Telesales

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Telesales

A leendő munkatárs feladatai:

  • Proaktív telefonos értékesítés meglévő ügyfélkörnek
  • Ügyfél centrikus igényfelmérés és értékesítési taktikák alkalmazása
  • Kapcsolódó adminisztratív tevékenységek, adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése
  • Széleskörű, átfogó tájékoztatás, azonnali javaslattétel
  • Folyamatok és szabályok folyamatos megismerése és betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Előny: kommunikációs/kereskedelmi végzettség
  • Call Center értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló és alkalmazkodó probléma-megoldási képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Stressztűrő képesség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
  • Budapest, IX. kerület
  • Budapest, XV. kerület
  • Budakalász

Egyéb:

Több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő