www.cvonline.hu

TELESALES VEZETŐ

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

Az Első Hazai Adatkezelő Kft. magas színvonalon, kizárólag Megbízóinak és azok ügyfeleinek szempontjait és érdekeit szem előtt tartva nyújt különböző ügyfélkapcsolati szolgáltatásokat és megoldásokat partnerei részére, immár több mint 10 éve. Sikerünk záloga tapasztalt szakértői gárdánk és teljesítmény orientált munkatársaink megbecsülésében rejlik.

 Az Első Hazai Adatkezelő Kft. új munkatársat keres Budapestre

munkakörbe

Az új munkatársunk

  • Az üzleti érdekek szem előtt tartásával folyamatos egyeztetéseket bonyolít a megbízó partnerrel
  • Eredményorientált magatartásával és gazdasági szemléletével megvalósítja és működteti a projektet
  • Kiemelt figyelmet fordít egy sikeresen és hatékonyan működő csapat kiépítésére és motiválására
  • Koordinálja a csoportvezetők munkáját, vezeti az értékesítési csapatot
  • Érdekelté teszi a munkatársakat a munkafolyamatokban, növeli az értékesítési hatékonyságot
  • Folyamatosan felülvizsgálja az üzleti tevékenységet és javító, illetve megelőző intézkedéseket tesz
  • Eredményesen kezeli a partnerektől érkező észrevételeket és igényeket
  • Folyamatosan értékeli a munkateljesítményeket, visszacsatolást ad az elvégzett munkáról
  • Jó partneri viszonyt tart fenn az ügyfelekkel és új kapcsolatokat alakít ki

Elvárásaink:

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat, lojalitás
  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvhasználat
  • Elkötelezettség a kiemelkedő minőségű munka mellett
  • Jó szervező-, problémamegoldó és gyors döntési készség, önálló munkavégzés
  • Magas szintű stressztűrő képesség, terhelhetőség, dinamikus személyiség
  • Eredményorientált, gazdasági szemléletmód, hatékony adat- és információkezelés

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Támogató vezetés

Munkavégzés helye:  Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő