www.cvonline.hu

Telesales / ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 328 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója bővülő csapatába

Telesales / ügyfélszolgálati

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termékeink értékesítése, keresztértékesítés és szerződéskötés telefonon és személyesen.
  • Meglévő ügyfelek telefonos megkeresése: kapcsolattartás, igényteremtés, ügyfélmegtartás.

Várjuk pályázatát, ha Ön:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Érdeklődik a pénzpiaci lehetőségek iránt.
  • Szereti a változatos feladatokat.
  • Képes ügyfeleink igényeit megismerve, érdekeiket képviselve értékesíteni termékeinket.
  • Partnereink magas színvonalú kiszolgálása érdekében vállalja az állandó szakmai fejlődést.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kezdési támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Karrierlehetőség
  • Képzési lehetőségek, folyamatos fejlődés

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő