www.cvonline.hu

Telesales - Telefonos értékesítő -Telemarketing

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

Az FCR Media magyarországi leányvállalata átalakuló telemarketing csapatába keres munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

A vállalat saját modern online médiafelületeinek telefonos értékesítése vállalkozások számára, mint például: Bannerek, AdWords kampányok, Google optimalizált megjelenések, honlapok és egyéb korszerű internetes megoldások

  • Kimenő hívások kezdeményezése a termékek értékesítése

  • A munkavégzés adminisztrációja online rendszerben

Elvárás

  • Telefonos értékesítésben/telesalesben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Belső motiváció és KITARTÁS
  • Önállóság, proaktivitás és kreativitás
  • Fejlődési hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS-Office)

Értékelt kvalitások

  • Többéves telesales tapasztalat (B2B területen)

Amit nyújtunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag: Alapfizetés + jutalék
  • Heti 40 órás munkaidő
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Stabil, hosszú távú perspektíva
  • Innovatív, barátságos környezet

Amennyiben nem ijedsz meg a kihívásoktól, szereted az innovatív megoldásokat, hajlandó és képes vagy aktívan részt venni egy sikeres csapat kialakításában, akkor nálunk a helyed!

Fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő