www.cvonline.hu

Telesales operátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 806091

Telekommunikációs szolgáltatásokat kínáló, folyamatosan fejlődő call center hosszú távú munkavégzéshez keres tapasztalt kollégákat dinamikus munkakörnyezetbe, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendszerben,
  • Ügyféligények felmérése,
  • Kiemelt szolgáltatások, termékek bemutatása, értékesítése,
  • Napi szintű adminisztráció vezetése.

Elvárások:

  • Telefonos értékesítés területen szerzett legalább fél éves tapasztalat,
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, magabiztos fellépés,
  • Határozott kommunikáció, meggyőzőképesség,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat,
  • Tervezhető, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Teljes- és részidős foglalkoztatás lehetősége,
  • Tréningek, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.