www.cvonline.hu

Telesales operátor

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1023028

Mindig is ki szeretted volna magad próbálni telefonos pozícióban vagy több éve ilyen területen dolgozol és új kihívásokra vágysz? Dinamikusan bővülő, nemzetközi partnercégünk megbízásából, március közepi munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • a cég által forgalmazott termékek promótálása, értékesítése meglévő ügyfélkörben telefonon keresztül
  • irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • csak meleg hívásokkal, meglévő ügyfélkörrel foglalkozni
  • mindenki számára ismert termékeket értékesíteni, (nem biztosítást és nem szolgáltatásokat!)
  • egy nemzetközileg ismert cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg,

Elvárások:
  • középfokú végzettség és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • talpraesett, lendületes személyiség
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • értékesítői véna
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Juttatások:
  • kiemelkedő juttatási rendszer: fix alap + bónusz + 13. havi fizetés (negyedéves kifizetéssel)
  • rugalmas munkaidő: hétköznapokon 6 vagy 8 órában, 9-17 óra között
  • kellemes munkakörnyezet egy modern irodaházban kiváló megközelíthetőséggel
  • fiatalos csapat

Előnyök:
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest