www.cvonline.hu

Telesales operátor / telefonos értékesítő

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő magyar cég, jelentős nemzetközi gyógyszeripari vállalattal együttműködve munkatársat  keres

munkakörbe orvostechnikai eszköz értékesítési területre.

Főbb feladatok, munkák:

  • új ügyfelek felkutatása
  • kimenő hívások kezdeményezése, az értékesítési célok elérése
  • az értékesítési és marketing stratégiának megfelelő termékismertetés
  • ügyfelek udvarias, pontos tájékoztatása az termékeinkről, árainkról
  • bizonytalan ügyfelek támogatása a döntési folyamatban
  • a teljes értékesítési folyamat komplex, önálló kezelése
  • folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal
  • felmerülő reklamációk, kérdések kezelése, megválaszolása
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív és egyéb feladatok ellátása (reporting)
  • meglevő ügyfélkapcsolatok ápolása (follow-up)
  • marketing és sales akciók/projektek támogatása
  • képzésen, tréningeken való aktív részvétel
  • az értékesítési folyamat hatékonyságának és minőségének folyamatos javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat, értékesítési területen, illetve call centerben szerzett tapasztalat elvárás
  • kiemelkedő kommunikációs készség;
  • élettudományok területén szerzett diploma (orvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, egészségügyi főiskolai végzettség) ennek hiányában legalább középfokú egészségügyi végzettség előny
  • gyógyszeriparban vagy egészségügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • professzionális ügyfélkezelés;
  • kitartás és sikerorientáltság;
  • eredményorientált munkavégzés
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Készségek és személyes tulajdonságok:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • magabiztos értékesítési és ügyfélközpontú szemléletmód
  • alapos számítógépes felhasználói ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • rugalmasság, tanulási készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett jövedelem, illetve kiegészítő jutalék-rendszer
  • fiatalos, jókedvű, motivált csapat
  • karrierlehetőség
  • szakmai továbbképzési lehetőségek
  • biztos háttér, jó munkakörülmények

           Munkakezdés várható ideje: 2014 február!

 Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Kérjük, fényképes önéletrajzában mindenképp tüntesse fel bérigényét és az e-mail tárgy mezőjében a pozíció nevét „Call Centeres”! A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk 2014.február 15-ig

Információ még:

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő